Spermarajongók fóruma
Témavezetőspermike
Sziasztok.
Azért indítottam a fórumot, hogy kötetlenül lehessen beszélgetni spermával kapcsolatos vágyakról, élményekről, testre-, arcra-,szájba élvezés, nyelés, bukkake parti témában.
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
111
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

12
Minden napra keresnék leszopható farkakat!
bimoon#114
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Teljesen izgató és jó dolog. Eddig csak olyat csináltunk, hogy a ciciről nyaltam le a spermát és azzal csókolóztunk.
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre:  szia. Én örömmel nyalnám ki a spermát a punidból, popsidból minden farok után, bár én nyelni is szeretem.
előzmény
Válasz a(z) 61 üzenetre: 
Én kinyalnálak, lenyalnám a gecit rólad és nyelném is mert imádom az ízét 
cumiz#111
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Szia én is szívesen tisztára nyalnám a puncidat
Nekem több ( eddig még meg nem valósított ) vágyam van, ami közvetlenül a spermához kapcsolódik: párhoz csatlakozva, a hölgy parancsára, utasítására vagy akár vele közösen leszopni a párja farkát. A másik pedig egy shemale bukkake lenne, de ennek kivitelezése kb. annyiszor 50 ezer ft lenne, ahány résztvevőt meghívnék a.....oldalról. És a létszám csak 10 - nél több főt jelenthet.
előzmény
Válasz a(z) 100. üzenetre:én szívesen megcsinálnám veled.szoktam szájba élvezés után is csókolózni a csajaimmal.én szeretem az ilyen dolgokat.
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
Szopnek bárkivel sperma imádom 
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
Szopnek bárkivel sperma imádom 
pula63#106
Én természetesnek veszem, hogy a párom puncijában lévő spermát én nyaljam ki, még akkor is, ha más is beleélvezett. Van két házibarátunk, akivel szoktunk szexelni, ha belém (seggembe) élveznek, akkor  a párom nyalja ki, ha belé élveznek, akkor én!
bigbor#105
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Szerintem ez teljesen normális elvárás. Én mindig kinyaltam ondoval teli puciját és utána csókoltam száját páromak. Mindkettónket újra feldobott. Csókolózásunk sokkal vadabb, izgalmasabb volt így.
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Szia! 
Engem izgatna amit leírtál. :P Szívesen részt vennék benne!
előzmény
Válasz a(z) 100. üzenetre: Erre én is nyitott lennék de még egy csaj partnerem se volt nyitott ilyesmire sajnos.
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Szia! 
Engem izgatna amit leírtál. :P Szívesen részt vennék benne!
előzmény
Válasz a(z) 100 üzenetre: 
Mondanám, hogy tégy próbára. Más spermáját nem, de az enyémet szívesen, hát csak magamból van. A feleségemnek már csináltam. Eléggé beindult tőle. Szerintem neked is tetszene
Nekem van egy nagy álmom amit még egy pasi sem teljesített.Lehet azért mert ez túl bevállalós?Ti mit gondoltok?
Imádnám ha a gecijével teliélvezett pincimból kinyalná,kiszívná a spermáját,majd azzal a szájába smárolnánk!Én nem gondolnám hogy ez olyan durva lenne!Eddig akinek ezt felhozatam,csak mondta hogy hmm tényleg de jó lenne és mindenképp fogja csinálni, aztán nem,valahogy sosem került rá sor!
A nők is leszopják a puncileves faszt!Ez kb ugyanolyan!
előzmény
Válasz a(z) 97. üzenetre:
Ezt nagyon jól leírtad.
Én megtanítottam eddigi nőimet arra, hogy amikor lenyeli a spermám, ne hagyja még abba, az utolsó cseppet is szopja ki belőlem. A herékben és a prosztában ilyenkor még mindig marad, folydogál.
A férfinek az az egészséges, ha teljesen kiürül, a friss újratermelődés miatt.
Persze a nőnek is egészséges az összetevők, vitaminok miatt.
És igen, amikor elélvezek, főleg a továbbszopáskor én is rángatózok, remegek, mintha túl érzékeny lenne a farkam.
Az a csaj, aki még nem ismer, meg is ijed, hogy túl érzékeny vagyok. Pedig dehogyis, ez az orgazmus folytatása.
A nőknél ez ugyanúgy történik.
A nyelvemtől kapott csiklóorgazmus után el akarják tolni lábuk közül a fejem.
Imádom ezt a helyzetet, mert nem hagyom. Lefogom a kezüket, és csak a nyelvem érintem az ilyenkor nagyon forró csiklóhoz, ezzel meghosszabbítom az orgazmusát. 
Én hetero vagyok, férfi.
Szerencsém van, a nők imádják a spermám.
Némelyik egy kicsit perverz, és csókot kér tőlem, mielőtt lenyelné.
Végülis ebből lesznek azok a cuki kisbabák, ezért szerintem nem undorító, nem olyan mint például a takony.
Vannak olyan testnedveink, amiket lehet szeretni.
Ha csókolózom egy nővel, akit szeretek, eszembe se jutna kiköpni a nyálát, nyilván lenyelem. Vagy a puncinedvét is.
Ha a nyelvemtől orgarmusa van, olyan mintha magömlése lenne, jó sok, és finom édes.
De ugyanígy elvárom a nőtől, hogy ne finnyáskodjon, szeretettel nyelje le, ha elélvezek a szájában.
Eddig minden komoly párkapcsolatomban ez így történt.
Amúgy tényleg finom, sűrű és édes.
Hallottam olyat, hogy valakinek sós, nem jó ízű.
Hát,nekem szerencsém van ????
előzmény
Válasz a(z) 95 üzenetre: 
Én alapból úgy szopok mindig, hogy a számba élvezés után szopom tovább a partner faszát és a számban szokott teljesen petyhüdt lenni és percekig szopom még. Ezért többször volt már, hogy újra keményre szoptam és másodjára is élvezésig szoptam és utána ismét petyhüdtre szoptam. míg az utolsó csepp gecit is kiszoptam a faszából és tisztán tudta eltenni a gatyájába. Persze ha valakinek nagyon érzékeny a makkja élvezés után, akkor kellemetlen is tud számára lenni ha tovább szopom, de ilyenkor is egy ügyes nyelv nyomkodással a szájpadlásomhoz még szokott nekik is tetszeni és óvatosan ki lehet szopni az utolsó cseppeket a faszából. 
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
előzmény
Válasz a(z) 87 üzenetre: 
Engem pont azért dobott egy partnerem,mert miután belém élvezett,rábuktam a faszára és teljesen kiszoptam.
debpasz63#95
Én is imádom amikor a partnerem a számba élvez el és lenyelem. Csodálatos érzés. És olyan jó  utána a szájammal tisztára takarítani a farkát. Sose volt még olyasmiben részem, hogy miután a számba spriccelt, szopattassa velem tovább és másodszorra is belespriccel, de szívesen átélném.
Nagyon izgató és kellemes érzés ha csúcsrajuttatom  a partnerem és boldogan a számba élvez. Főleg úgy, ha tudom hogy utána szerepet cserélünk...
előzmény
Válasz a(z) 91 üzenetre: 
Imádom ha a számba vagy a torkomba kapom a friss, meleg spermát. De sajnos mostanában a pasiknak nagyon kevés spermájuk van.
előzmény
Válasz a(z) 87 üzenetre: 
Ezt én is nagyon szívesen átéltem volna... Izgalmas kaland...
Sziasztok!

Én is imádom a spermát, de adni :P imádom, ahogy eltűnik a torokban, szájban... vagy persze bárhol
Mi is imádjuk mindketten a spermás játékokat, de ehhez megfelelő intelligenciával, kommunikációval, és nyitottsággal rendelkező partnert találni, azért nagy kihívás.
MMMMHHHH Imádom a nagy kemény farkakat a számban.Nem tudok betelni velük.Olyan mohó vagyok ilyenkor mint egy örült.A végén meg az arcomon szétkenem az anyagot az álló farokkal,mintha egy ecset lenne. Utána meg már nem is tudom,mit miért csináltam :)
Sziasztok! Egyetértek azokkal, akik imádják a forró gecit szájba kapni és lenyelni kéjesen.
kurjtele#87
Imádom a gecit lenyalni a faszról, amikor kicsúszik a seggemből, vagy egy nő seggéből, pinájából. Természetesen lenyelem minden cseppjét akkor is, ha kotonba élvez a kan és azt kell ürítenem. Egy alkalommal egy roma férfit kellett leszopnom, aki nagyon izgult, mert olyan helyen csináltuk, ahol megláthatták volna. Ennek ellenére szépen mélytorkoztatott a fejem fogva, míg elkezdett lihegni, majd nyögni, végül hirtelen ráhúzta a fejem és tövig betolta. Azt hittem megfulladok, de már lőtte is a spermát! Próbáltam nyelni, de a torkomig ért a makk, így csak gyűlt a pofámban. Majd elkezdtem fuldoklani és kiköhögni, ezáért hátrébb húzta a faszát. Így végre lenyelhettem a rengeteg és istenien édes gecijét és látványosan lenyalhattam a gecis, nyálas faszt tisztára. Nagyon elégedett volt elmondása szerint a teljesítményemmel. Persze továbbra is szívesen teljesítek :)
A képeket, videókat és hang állományokat csak belépés után tudod megnyitni!
nagyon szeretem a spermás játékokat, levélvezést. Lányra, testére ruhára bárhova. Akár többen is vagy csak végignézni is izgalmas. Páromat is élveztük már le többen, nagyon izgalmas. Volt hogy folyt belőle és direkt ugy mentünk sétálni.
zoli1979#85
Szeretem nyelni az alfa hím spermáját, azzal is, hogy leszopom és lenyelem a végén,  kifejezem a teljes elfogadását, mint irányító partner
Fincsi,krémes az igazi!
A(z) #83 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
Nekem az egyik, amire legszívesebben emlékszem, amikor a kanapén ültem, illetve félig feküdtem. Ő felettem állt és dugta a számat. Szerencsére nem volt túl nagy a farka, így nem volt gond. Elég alapos volt. 
Élvezés előtt kihúzta és a mellkasomra ment el. Közelről láttam, ahogy spriccel, folyik a spermája.
Látta mennyire tetszik.
Aztán, amikor a nagyja kijött, újra a számba adta, hogy nyaljam tisztára és szívjam ki a maradékot. 
Most is felizgulok, ha eszembe jut.
Én imádom a számba és a seggembe is érezni. De volt már olyan is hogy megértem hogy a farkamra élvezzen és a farkával kenje szét rajtam :)
előzmény
Válasz a(z) 78 üzenetre: 
Erről beszélek. Amikor az ujjaim a farka köré fonom és érzem, ahogy megfeszül és elindul a sperma.
Mivel tudom mi játszódik le benne, milyen érzés, amikor élvez, megadok mindent, hogy minél jobb legyen neki és ettől én is jobban élvezem.
Nem tudom mit szólnának a nők, ha pont orgazmus előtt abba hagynánk a dugást és kézzel fejeznénk be.
előzmény
Válasz a(z) 77 üzenetre: 
Az enyém édes! Nem kávézom és nem is cgizek.
Én az érzést imádom amikor elsül a számban a szerszám és pumpál bele a sperma, aztán lenyelem 
A párom nem szereti, én annál inkább.
Nem a legfinomabb csemege, de tudom milyen jó érzés a másiknak, ezért megteszem. Imádom látni az arcán, mennyire élvezi, amikor megfogja a fejem és a lüktető farkából a torkomra küldi az összes anyagot.
Az övé kicsit keserű, sok kávé és cigi, de engem nem érdekel, nem zavar. Az utolsó cseppet is kiszívom belőle, szépen a nyelvemre fejem és lenyelem. 
Hármas felállás pórólhatja esetleg, amikor én is szopok, engem is szopnak szemből. 
Ehhez viszont szervezés kell, nemcsak előkapom, akár többször egy nap. Az sem biztos, úgy szopnak ahogy szeretem.
robidobi69#75
Sziasztok ! Én is imádom a gecit, sokszor élvezek a számba,és nyállal keverve izlelem aztán nyelem  mmmmmmmmmm !
nyalhatsz#74
előzmény
Válasz a(z) 44. üzenetre: Volt ilyen csajom nekem is anno.
előzmény
Válasz a(z) 68 üzenetre: 
Én is naponta leszopnám magam,de sajnos nekem sem megy.
előzmény
Válasz a(z) 66 üzenetre: 
Egyetértek!
előzmény
Önmagában ez nem baj, mindenkiben van valamennyi a másik nemből.Gondolom akkor a nőket mennyire izgatja.
előzmény
Válasz a(z) 69 üzenetre: 
szeretem  kispöcsű pasikat szopatni.
előzmény
Válasz a(z) 68 üzenetre: 
Én próbáltam régen, de sajnos nem érem el, túl kicsi
Saját farkam szeretném kiszopni. Dupla élvezet.
előzmény
Válasz a(z) 66 üzenetre: 
Én is egy csomó spriccelést felveszek telóval, szeretem visszanézni.
előzmény
Válasz a(z) 65 üzenetre: 
Válasz a(z) 65 üzenetre: 
Engem is izgat , szeretem látni. De ugyanígy szeretem másét is nézni :) .
 
Mást is izgat a saját sperma kilövellésének látványa ?
előzmény
Válasz a(z) 20 üzenetre: 
Basszus és tényleg. :) undort legyőzve kóstoltam meg és valóban elveszi a joghurt enyhe savasságát, semmi mellékíze nincs.
előzmény
Válasz a(z) 61 üzenetre: 
Ezek szerint nem szereted szájba kapni. Az íze szerintem eltérő, de ezt a nők jobban tudják.Volt egy munkatársnőm aki spermával kente az arcát, azt mondta az a legjobb.
Imádom mikor a csajom mellein látom még mikor teleélvezem a pináját!
Én is szeretem a gecit a puncimon, cicimen, seggemen, segglyukamon... nyelni, az ìzét nem szeretem, de szerencsére eddig senki nem erőltette.
Sziasztok!

Nagyon szeretenék gecis pinát kinyalni.
Már van tapasztalatom ebben, és nagyon tetszett, izgatott.

Ha tudna valaki segiteni ebben, megköszönném.

előzmény
Válasz a(z) 58 üzenetre: 
Én inkább a magamét nyalnám le, azt is elméletileg.
előzmény
Válasz a(z) 55 üzenetre: 
Igen....ez a fétise.
A(z) #57 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
előzmény
Válasz a(z) 51 üzenetre: 
Spriccelnék is és nyalnék is.  :-P

12
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ.
Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.