Ki vagy, ha nem az vagy.

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

tom532


Ki vagy, ha nem az vagy.
Egy két érdekes és elszaporodó dologra lettem figyelmes.
Az egyik a latens viselkedés. Belváros, hetero szobába regisztrál a delikvens, nőt nőket keresve e, majd a bisex rosszabb esetben a homo szobában átalakul mint a hernyó és ezerrel sz... na dugatná magát. Ez nem érthető számomra.
A másik.... a bizalompontért való "kurválkodás, már elnézést a szóhasználatért. De hogy ne legyen 500 Ft arra, az teljesen immorális. És még meg is sértődik némelyike ha arra a kérdésre nem a válasz. 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
uzsli#32023-06-05 16:47:06
Volt régen egy oldal, ahova a férfiember beírta, hogy hol van, mit szeretne és kb. mikor. Nagyjából egy óra alatt volt is bőven jelentkező. Nem volt olyan, hogy aznapra vagy másnapra ne talált volna valakit (mármint másik férfit, transzlányt vagy hasonlókat). Ez megszűnt, a társaság egy jelentős része vándorolt át ide. Ezért van itt sok ember, aki a saját nemére is nyitott.
laci1978#22023-06-01 20:36:44
hát igen, én is nézek nagyokat maikor heteró negyedből valaki, aki adatlapja szerint is nőt keres megnézi az adatlapom aztán meg lájkolgatja a fotókat :D
knifeplay52#12023-05-29 18:09:02
Ezek kamu emberek a recskára vannak beállva van ami felizgatja őket verisz a répát közben téged hülyítenek, réde 15 -20 éve is ilyen volt ero, bár akkor még mertek találkozni az emberek.

[1-3]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3320BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba104131Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok, a héten Mgnm?

#cockhuntergirl100Csak 55 + BDSM SLUT ÉLŐKAMERA! NINCS SÚGÁS!!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba610Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#sopronisub100soproni többes gyertek dugjatok szét
Ajánlott szobák
#homo_szoba6360Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4950Heteroszexuális vadászterület

#hegylako012101Tapasztalt
Ajánlott szobák
#profi_csajok920Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2030Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.