kitűző jelzi, ha a csomópont mentve van a saját menüdben. Nyomd hosszan a csomópontot, hogy mentsd az odavezető utat, vagy hosszan nyomva töröld a mentést.
45éves,kedves,humoros pasiként keresem szabadidőm (lehetőleg) kellemes eltöltésére játszótársamat. Ez lehet akár hétközben, akár hétvégén is, akár hosszabb hétvégén is :) Nemcsakdugni..Beszélgetni is szeretek...és tudok is..sokan ezt mondják :)
Nem baj, ha szereted az elektronikus zenét, a zenei fesztiválokat, tudod hogy mit ünnepelnek 4.20-kor, és hogy miért legyen nálad mindig törölköző :)
Amit NEM keresek: - Pasit, egyedül....Ha hozod a párod ( aki remélhetőleg nem pasi ), akkor nem vagyok semmi rossznak az elrontója, de ha egyedül keresnél meg...ne tedd...csak pazarlod az idődet, és ami még rosszabb, az enyémet is. - Karótnyelt, este8kormárnekeress hisztimisztik...léccilécci, "apát" boldogítsátok otthon... - Ne keress akkor sem, ha csak valamilyen egyéb kontaktot szeretnél belőlem kicsikarni hogy aztán arról spamelj nekem hogy te hogy szeretnéd megdugatni az asszonyt, és hogy erre te mennyit gondolsz...Tisztelet, becsület hogy az elhatározás 1 oldalról már megvan, de majd akkor keress, ha erre a másik oldal is határozott igennel készen áll.
Eszembe nem jutott volna hogy ennyi ember erre markolássza otthon a rudit...Nektek üzenem, csinálni sokkal jobb mint beszélni róla....próbáljátok ki :)
Ha úgy gondolod ezek után lenne miről beszéljünk, keress bátran, nem harapok :)
Üdv. L A képeket, videókat és a részletes adatlapot csak belépés után láthatod!