Elrettentő levelek

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Elrettentő levelek
Tanulságok nőknek és férfiaknak.
Milyen levelet ne írj, milyen levelet nem érdemes írni, és kapni.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
dom001#882005-10-12 10:45:50
Válasz a(z) 86-es üzenetre:
Nem. Mások Elrettentő leveleiből szedegetem össze a szavakat.
dom001#872005-10-12 10:44:19
Válasz a(z) 81-es üzenetre:
Azt gondolom, hogy mindenki képvisel valamilyen értéket. Az is, aki elsőre nem olyat és nem úgy jeleníti meg, ahogy nekem szimpatikus. Ezért nem csodálkozok azon, ha valaki kevésbé szimpatikus belépő (elrettentő levél, chat-beszólás, topic-vélemény) után igenis rokonszenvessé válik. 
Volt már olyan, akivel rövid közjáték ellenére is jónak mondható net-kapcsolatba kerültem. Ezért azt is elfogadom, és megértem, ha valakinek az "Előre is bocsánatot kérek ..." fordulat oly mértékben elrettentő, hogy el sem olvassa a levelet. :) Én nem érzem magam nagyfiúnak, s néha pátyolgatásra is szorulok. Főleg olyanoktól veszem ezt szívesen, akik elég érzékenyek másokra, pl. rám (is) figyelnek. Ha adott esetben mégsem érzem ennek szükségességét, akkor is szeretem annyira a negyed-közösséget, hogy érzékenyen érintsen sok ehhez fűződő dolog.
sublanytpart#862005-10-12 10:19:12
Dom, minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen hosszú levelet írsz, de érted is?
weerus#852005-10-12 10:05:16
A(z) #85 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#842005-10-12 09:37:12
A(z) #84 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#832005-10-12 09:29:22
A(z) #83 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
sublanytpart#822005-10-12 09:24:57
Nem értem.
Ennek a fórumnak a címe: elrettentő levelek.
Igaza van Dorinak amikor felrakta "z" aláírással jegyzett levelet, hiszen mindenki a hozzá intézett levelekből válogat. 
Ha valaki úgy kezdi a levelét ahogy "z" tette, el se olvasom. "Előre is bocsánatot kérek, ha levelemmel zavarnálak" a non plus ultra. Ezért nem értem Bigi levelének utolsó harmadát.
Továbbiakban csak csatlakozni tudok weerushoz, pl.én sem szorulok mások pátyolgatására, nagy fiú vagyok. -Húúú, de visszafogott vagyok.-
Dorika, nem  kor, alkat és érzékenység kérdése az, hogy ha valakit lebunkóznak, felmegy benne a pumpa, szerintem ez teljesen normális. Dorika, neked nem megy fel?
bigi#812005-10-12 08:43:11
Dom:

örülök, hogy végre vki rajtam kívül is van - akit ismerek - aki megválaszolja a legextrémebb leveleket is. 
Én is mindig azzal szoktam indokolni, hogy ez a perverziom. :-)
De volt már, mind levélben, mind chaten, hogy egy rosszul megfogalmazott beköszöntő után, kiderült, hogy az illetővel nagyon is sok mindenről tudok beszélgetni.
A többi esetben, meg nem tagadom, előfordult, hogy jókat szórakoztam a kapott váalszokon.

Bigi
dom001#802005-10-12 08:41:03
Válasz a(z) 76-es üzenetre:

Az a betű, aláírásként használt név lehet, hogy többet elárul a levél küldőjéről, mint első ránézésre gondolhatná valaki. Lásd a 71#es utalást. Szerintem semmilyen személyes adatot nem szerencsés fórumba megjeleníteni. Ez alól talán az érintett beleegyezése lehetne a kivétel. :)
bigi#792005-10-12 08:35:41
Válasz a(z) 76-es üzenetre:

Lehet, hogy Neked egy betű, mint aláírás nem mond semmit, de aki ennek a körnek a tagja, tudja ki az ebből a körből, aki így irja alá a leveleit, és akiről senki sem lepődik meg, hogy próbál mindenkivel kedves és megértő lenni, bármiről is van szó.

Tudod Te idejársz, és elítélsz innen hol ezt hol azt... de mi ismerjük egymást beszélgetésekből, és bulikról, chatről és levelekből, és ha nem írod oda az aláírást, akkor is sokan kitaláltuk volna ki írta Neked azt a levelet.

Amúgy ez tipikusan olyan levél volt, ami azért Neked ment, mert az illető úgy érezte nem a fórumban a helye... de úgy látszik Dom az, aki megpróbálja érteni és figyelni a másikat és nem Te.
Nagyon örülnék, ha ezt a fajta másikra is figyelést látnám a Te hozzászólásaidon is.

Bigi
dom001#782005-10-12 08:35:21
off-on?

Hogy ki és kit bánt meg, az egy személyes dolog. Lehet akaratlanul is indulatokat gerjeszteni. Hiába viselkednék, írnék udvariasan, ha másikat bántják, sértik azok a szavak, amiket a levelemben, hozzászólásomban használok. Ez szerintem független attól, hogy a gondolataim tiszták éppen, vagy mocskosak. Nem véletlenül mondja a francia valahogy úgy, hogy minden attól függ, milyen hangsúllyal mondják. (Romlásnak: C’ est le ton, qui fait la musique. :P)
Dorika30-nak szóló levelet – ha esetleg nem mindenki gondolja úgy, akkor a pontosítás végett itt minősítem – a félreértések elkerülése végett, a normális on témához való visszatérés és azoknak a bizonyos jelzőknek az elkerülése érdekében írtam. Ha, és amennyiben a levél újraolvasása után még valakiben kétség lenne, akkor itt hívom fel a figyelmét arra, hogy az egymás félreértésére utaló, azt felvető mondatom nem ténymegállapítást tartalmaz. Lehet, hogy feltételes módban fogalmaztam? :)  Azért is tettem ezt, mert nem ismerem kellően az összes hozzászólót ahhoz, hogy belelássak a fejébe. Tettem ezt azért is, mert ha ismerném valamennyit, akkor sem vetemednék arra, hogy más nevében nyilatkozzak, vagy mást minősítsek. Arra sem lehetne nagyon könnyen rávenni, hogy egy-egy mondatot kiragadjak egy levélből, vagy a szövegkörnyezetéből. Ez is félreértésre adhat alapot. 
Fontosnak tartom, hogy a nekem írt levelet legyen időm, türelmem figyelmesen elolvasni. Fontosnak tartom, hogy az általam írt levelet figyelmesen elolvassák. Mindkét esetben az határozza meg a fontosságot, hogy a másik fél és köztem a kommunikációs csatorna beszűkült. Nem látom az arcát, a metakommunikációt, a testbeszédet. Rengeteg információtól vagyok elzárva. Ezért, illetve ennek kapcsán két csoportba sorolnám a leveleket. Az egyik: Levél. A másik: Elrettentő levél. Szerintem, hiába tartalmaz mindkettő sok-sok információt, a csoportosításra meg van az alapom. Az elsőbe tartozókra jellemző, hogy benne van a tisztelet. És itt most nem d/s kapcsolat szerinti megnyilvánulásra gondolok. Az, aki első levelében köszön, bemutatkozik, leírja, hogy miért keres meg, elolvassa a másik adatlapját és arra utal, biztos az első csoportba tartozó sorokat küld. Ez a kategória nem lehet Elrettentő levél. Azt gondolom, hogy az ilyen levélre illik, kell válaszolni. (Bevallom én az Elrettentő kategóriába tartozókra is szoktam. De ez az én perverzióm. :D) 
Ami még fontos nekem: Ha valakitől Levelet kapok, akkor függetlenül a küldőjétől, témájától igyekszem minimálisan azt a tiszteletet, figyelmet megadni neki a válasz megfogalmazása kapcsán, amivel ő engem kitüntetett. Esetleg többet is. (Aki viszont a levelemre nem válaszol pár nap eltelte után sem, az hiába tartja magát okosnak, szépnek, intelligensnek és bárminek, nekem nem lesz tiszteletreméltó. És ez természetesen nem bünti. :D)  

Weerus: 
1: Ne köszönd, természetes, hogy emberszámba veszlek. Ez nem érdem. 
2: Elnézést, bocsánatot a magam nevében kértem. De ez amolyan szófordulat, a levelem bevezető sora. A bdsm közösséget érintően a nem-haragvást kértem. A magam nevében. Nem említettem, nem emeltem ki senkit. Nekem ugyanis fontos, hogy miként vélekednek a negyed lakóiról összességében. Nyilván ebbe az is belefér, hogy két olyan ember nem szereti, nem kedveli egymást, akik közül az egyik a negyed lakója, a másik nem.  

Ps:Nem tartom különösebben lényegesnek a témagazda törlési jogát. Ez alap, ez természetes mindenki által ismert jog. Vagy él ezzel a lehetőségével, vagy nem. Az ő döntése. E hozzászólás kapcsán is. :)
dorika30#772005-10-12 08:21:39
A(z) #77 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dorika30#762005-10-12 08:19:21
Válasz a(z) 72-es üzenetre:

ezt most igazán nem értem. az én bejegyzéseimből nehezen következtethető ki a küldő. mert ugye egy betű aláirásként, vagy egy "jani" nem biztos útmutatás senki felé...
juteszembe a régi közmondás: akinek ugye nem inge...
weerus#752005-10-12 06:36:35
A(z) #75 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
lesfleursdumal#742005-10-11 22:54:29
Válasz a(z) 72-es üzenetre:

Hát, ööö...igen. Bocs, hogy megint gyaláztalak, megkövetlek, rossz, gonosz ember vagy. 

És fiúk, ha gondoljátok, szívesen kitakarom az arcomat:)).
dom001#732005-10-11 21:35:12
Válasz a(z) 70-es üzenetre:

Kár, hogy a *diszkréció* miatt nem kérhetem el az illető nickjét. Ennyi információ alapján azonnal komoly kapcsolatban szeretnék kerülni vele. :P
dom001#722005-10-11 21:32:19
Válasz a(z) 67-es üzenetre:

Kedves Dóri!

Mint írtam, az a közösség, amely negyedben "lakik", elég heterogén összetételű. A lakók személyisége összetett. A napjaik jók, rosszak.
Én alapvetően rossz ember vagyok, gonosz, és még tovább sorolhatnám a negatív tulajdonságaim. És ma rossz napom is volt. Csak, és kizárólag e miatt kérlek, hogy a levelekből - mint sokan mások - mellőzd a nickeket, aláírásokat.

Előre is köszönöm, s megértésedre alapozva bízom, hogy még sok értékes hozzászólásod olvashatom itt, s a város többi fórumában.

z
lesfleursdumal#712005-10-11 18:32:17
Válasz a(z) 69-es üzenetre:

Ez nagyon jó! A másik kettő viszont szerintem azért nem elrettentő. A 67-es levél pl. egy jószándékú, udvarias levél, egy jószándékú, udvarias embertől, mint ahogy azt itt sokan tudjuk róla. A 68-as inkább kedvesen humoros, bár kétségtelenül én sem sietnék a válasszal.
bigi#702005-10-11 09:36:53
Küldő	 ****
Tárgy	 MSN ?
Érkezett ma 09:11


Válasz: NEM

Bigi
dorika30#692005-10-11 05:33:44
Ezzel a gyöngyszemmel befejezem mai jelenésem - biztos lesz, aki szerint ez is túl sok volt :-)

Küldő 
Tárgy :) 
Érkezett szeptember 27. 10:53

Helloka
Megfarkalnálak mert tetcik a cicid ha érdekel küld el a telszamod és be osztalak.

Jani
dorika30#682005-10-11 05:28:28
Új írása
Bejövő
Kimenő
Archív
Kuka


Küldő Tárgy  
Érkezett szeptember 30. 16:48 
        
 
SZIA !
A fotód alapján nagyon tetszel, szeretnék személyesen is találkozni
veled és nagyon szívesen megismernélek! 
" társat " keresek, mondjuk hosszu távú kapcsolatra.
De ha csak maximum " jó barátság " alakul ki az sem baj, de nem ez az elsődleges.

Budapesten lakom
Jelenleg dolgozom sokat.....
sok dologra nyitott vagyok....
Mostmár valamennyire ismersz, nem nehéz választ írni sem, főleg nekem nem, mert alapjába véve nagyon vidám természetű vagyok, szeretek nevetni, nagyon nehéz kihozni (lehetetlen) a sodromból, és a kellő pillanatban komolyságot is nyer az egyéniségem.
De élvezd az életet -- mondom én....

Te is irj most valamit magadról!
Várom válaszodat!
Szia-szia
dorika30#672005-10-11 05:25:45
Küldő 
Tárgy :) 
Érkezett október 10. 10:14 
        
 
Szia :) 

Előre is bocsánatot kérek, ha levelemmel zavarnálak. Ugyanakkor nem tudom megállni, hogy ne szólítsalak meg. Az apropó legyen az Elrettentő levelek topic. Sem a hozzászólásaid ténye, sem a tartalma nem meghívásos alapon megy szerintem. Mindösszesen arról lehet szerintem szó, hogy nem értették meg, vagy félreértették a 32-es gondolataid. E félreértés kapcsán fogalmazhatták meg gondolataikat a többiek. Egy kérésem is lenne: Ne haragudj a bdsm-es közösségre. Ők is emberek. Itt hazánkban. Nekik is vannak jó és rossz napjaik. Tudnak morcosak, kedvesek lenni egyaránt. Köszönöm a megértésed. :)

Legyen szép napod

z
dorika30#662005-10-11 04:54:47
Válasz a(z) 65-es üzenetre:

kösz, te rosszak virága, a békés hangút. na, most elbüszkélkedtem a francia tudásommal is, hiába, javithatatlan vagyok.

azért, ha tetszett a nekem küldött levél, tudok még idézni. sajnos....

ja: nem vagyok fiú. majdnem azt irtam: sajnos. szerintem ugyanis nekik könnyebb.
lesfleursdumal#652005-10-10 19:56:43
Válasz a(z) 56-es üzenetre:

Dórika, ugye nem haragszol, ha ezek után feltételezem, hogy te egyszerűen egy vicces kedvű lány/fiú vagy, aki itt élvezettel provokál minket:)). Ismerem a szofisztikált szó jelentését, sőt, azt hiszem, itt mindenki ismeri. Örülünk, hogy te is. A fiúk nevében nem tudok nyilatkozni arról, hogy szeretnék-e, hogy kitakard az arcod. Én anélkül is készséggel elhiszem, hogy te vagy itt a legszexibb, legcsinosabb, és mi, nők,  mindannyian féltékenyek vagyunk rád.Partnert meg egyikünk sem keres, jól elvagyunk az ezeréves házasságunkkal, köszönjük. 

A levél, amit idéztél, viszont tetszett, köszi:)).
dom001#642005-10-10 19:50:27
Válasz a(z) 58-es üzenetre:
Szerintem van. Azt gondolom, hogy akár reg-vadász az illető, akár chat az erőssége, a saját érdekében rákattint az adatlapra. Főleg, ha olvassa Korall fórumát. :)
Nyilván a hirdetéssel nem rendelkezők esetében inkább a fantáziájára kell hagyatkoznia a bemutatkozás során. Igaz ugyan, hogy az első levélben feltétlen magáról ír a megszólító fél, de mint tudjuk, nem lehet sablonos a tartalom. 

Hogy személyessé tegyem a hozzászólást: Igen, én adatlap alapján szólítottam meg általában mindenkit. Akit nem, annak nem volt kitöltve. Ott a chat volt a lehetséges kapcsolódási pont. Mivel a legtöbb adatlapon kevés az információ egy személyes levélhez, kb. azt a formulát követtem, amit a 23#-asban írtam.
dori-cd#632005-10-10 13:03:22
Válasz a(z) 61-es üzenetre:
Természetesen válaszoltam, bárvolt olyan kérés, amivel nem tudtam mit kezdeni.. :))
"Te hogy szoktál eélvezni? Mivel neked is van farkad, szeretkezés után kivered vagy leszopnak? Csak női szerepben szoktál lenni? Raknál az oldalra egy fotot a melleidről?"
Dóri
bigi#622005-10-10 12:51:03
Válasz a(z) 59-es üzenetre:

Hát igazából nekem minden ilyen adatlap alapó, aztán privizzen ki kivel akar beszélgetőnél alap gondom, hogy akármit is ír az ember az adatlapjára, sokan nem olvassák el, mások meg nem tartják tiszteletben és írnak minden olyanról, ami az embert nem érdekli... (ICQn figyeltem meg, hogy kb minden 20. nekem író olvasta el az adallapom rámköszönés előtt, és kb 50-ből 1 van, aki tudja miről akar velem beszélgetni, és nem Tőlem várja a témát, vagy próbál meg valaltni az életrajzi adataimról)

de maradjunk azon keveseknél, akik tényleg az adatlapra reagálnak:
Legyünk őszinték a kor lakcím és alkat kérdések tisztázásán túl nagyon nehéz egy idegennel beszélgetni. Nekem legalábbis soha nem volt erősségem. Vhogy könnyebben megy, ha az illetőről már van egy képem, pl fórum vagy chatszoba alapján.
Ezért is nem értem miért nem akarnak az emberek nyilvánosan írni és miért csak arra akarják sokan használni a nyílvános fórumokat, hogy közzé tegyék privit akarnak nyitni vkivel.

Tudom erre jön a válasz, hogy de Ő egy partnert keres és nem mindenkivel akarja megosztani a gondolatait... de azt, hogy kinek mit jelent a BDSM, a csipesz, a fenekelés, a kötözés nem derül ki olyan könynen, mint a testsúly vagy az életkor. 

Vagy tévedek?
Bigi
bigi#612005-10-10 12:41:51
Válasz a(z) 60-es üzenetre:

Szia Dori-cd
Azt elárulod még, hogy az idézett levélnek lett-e folytatása, ill milyen... azaz lett-e tényleg beszélgetés, akár 1-2 alkalomra, akár többre?

Bigi
dori-cd#602005-10-10 12:28:12
Sziasztok!
Ha nem veszitek tolakodásnak, gazdagítanám a topikot. Bemutatkozó levélként kaptam...
"Én egy 31 éves srác vagyok! Ez a feleségem oldala.Nagyon érdrklődőm az e forma szex után, és az sdstlapodon van, hogy lehet tőled kérdezni!!!"
A többit nem is merem folytatni, az illető nagyon belelendült a végére.
Más:
Szép dolog a kommunikáció, hiszen építő jellegű beszélgetéseknek lehet táptalaja. Nem értem miért kell erőszakosan, támadó jelleggel beírkálnia olyannak, aki semmit nem tesz hozzá, csak rombol.
Akinek nem inge,....
(...bár most sincs rajta)
lazzymcdouglas#592005-10-10 12:19:30
Válasz a(z) 58-es üzenetre:

NAGY KÉRDÉS.

Mivel én pasi vagyok, és nekem magától a kutya sem ír levelet, én csak így csinálom.

Kb. én is így csináltam. Írtam bvebben magamról (az adatlapom elég szkszavú), és írtam, hogy amit ö felsorol, azt én hogy gondolom.

Jobb ötletem nincs. Én is mindig azt érzem, hogy nem elég jó.

(Az is jó kérdés - de talán itt offtopic - szerintetek lehet jó adatlapot írni?)

Lazzy
bigi#582005-10-10 11:16:54
Válasz a(z) 57-es üzenetre:

Lenne egy kérdésem.
Van itt olyan, aki ismerkedne úgy, hogy levelet ír egy adatlap alapján?
Ti mit írnátok bele egy első levélbe?

Én már nagyon régen nem csináltam ilyet...
de arra emlékszem, hogy visszaírtam, hogy ki vagyok és hogy mi érdekel abból amit az illető felsorolt, hogy szeretne.

Szerintetek lehet jó első levelet írni?
Hogyan?

Bigi
dom001#572005-10-10 10:48:45
Szerintem a kellő türelemmel, figyelmesebb olvasással, kevesebb indulattal lehetne a párbeszédet érdemben folytatni. 

És egy újabb, teljes terjedelemben idézett, előzmény nélküli csemege:

"szia,te mért vagy itt?"
dorika30#562005-10-10 08:19:38
korallnak: bár ezt hiszem, te egyszerűen féltékeny vagy rám, azért a témát gazdagitandó (TE JÓ ISTEN, BIZTOS MEGINT NAGYON SZOFISZTIKÁLTNAK LESZEK NYILVÁNITVA EZZEL A FORDULATTAL, A SZOFISZTIKÁLT SZÓROL NEM IS BESZÉLVE) jelzem: én is kapok ilyen szép ajánlatokat...

"szia szivesen megismernélek téged szerintem nagyon szexy vagy ha ugy gondolod hogy megismernél akor válasz jolene :)"
dorika30#552005-10-10 08:12:21
A(z) #55 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dorika30#542005-10-10 08:08:33
A(z) #54 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
sublanytpart#532005-10-07 15:38:16
A megszólítások ezen változataival még nem volt szerencsém találkozni. Én a reglapokon lévő írásoktól vagyok kiakadva. Valakinél azt látom, hogy " légy önmagad " a víz kiver. Ilyenkor a tolarenciahányadosom lekúszík a parketta alá és rimánkodom, hogy egyszer az életben hozzon össze a sors ezekkel az emberekkel.
bigi#522005-10-07 11:45:16
Válasz a(z) 51-es üzenetre:

Hát úgy látszik Te vagy az igényesebb, mert én már meg vagyok hatódva, ha van megszólítás... és nem csak belevág a közepébe.

Bigi
lesfleursdumal#512005-10-07 11:24:47
ON:

Kedvenc megszólításom: "Hy!", bár a "Szióka!" és a "Szijó!" is a favoritok között van.
weerus#502005-10-07 06:29:47
A(z) #50 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nincs kép
korall#492005-10-06 21:27:18
Személyes megtámadás miatt nem válaszoltam dórikának.
De innentől téma lezárva.

Úgyis mint bunkó témágazda:)
sublanytpart#482005-10-06 14:21:41
Csak tudnám, hogy mit jelent az a szarkaakármi.Ne bántsátok Dórikát. Mi meló lehetett míg kikereste az idegenszavak szótárából.
Nekem ezekkel a  szavakkal állandó problémám van mióta felhagytam a szipuzással és áttértem a kannásborra, mert ugyebár a változatosság gyönyörködtet. Kannásborból kifolyólag természetesen nem tudom megvenni a szótárt, mert ugyebár mégis csak első a táplálék utána a művelődés, vagy mi a fene. A szipu is megtette hatását, rosszul is látok és az értelmi képességem is meggyengült. Van nálam egy nagydarab papír, rá van irva szép czirádás bötükkel, hogy Nos Rector, meg summa cum laude, meg ehhez hasonlók.Fogalmam sincs, hogy mit jelenthetnek.
Ezért kérlek benneteket, hogy ne bántsátok Dórikát, végre egy ember akitől ezeket megkérdezhetem, mert félek, hogy így halok meg hülyén.
lesfleursdumal#472005-10-06 13:41:41
Válasz a(z) 46-es üzenetre:

Dórika! Kérlek, tartsd tiszteletben a témát és a közösséget. Szeretném, ha ez a topik jó hangulatban arról szólna, amiért megnyitották. Megértésed előre is köszönöm.
dorika30#462005-10-06 08:38:39
kedves moderátor, ha a 40-es hozzászólás is nekem szólt volna, szivesen megnézném

elég nagylány vagyok már....
dorika30#452005-10-06 08:36:28
Válasz a(z) 41-es üzenetre:

jellemző rád kedves brigi, hogy aki - esetleg - nem ért egyet veled, az ne irjon, ne szóljon...ha lehet talán ne is létezzen...?

hát: gratulálok - az egyébként a gyenge szarkazmushoz is ....illetve: hibáztam: biztos nem érted ezt a szót.
larissa#442005-10-04 17:48:36
Mi megy itt lelki szado-mazo?
bigi#432005-09-30 12:08:28
na hogy a fórum eredeti témájához is írjak... nem tenném ki... a többségszerintem megkapta... de ami utolsó levelek jöttek a csoport listára, azok is egyből illenének ide azt hiszem.
Vagy szerintetek a csoport listán van értelme ilyesmiket írni?

Bigi
hands#422005-09-30 12:04:51
Nos...erre nem lehet értelemébresző nagymonológot írni...
akinek ébren van,annak meg nincs szüksége erre a silánynak sem nevezhető hozzáálláshalomra...
bigi#412005-09-30 11:24:56
Válasz a(z) 37-es üzenetre:

Ha vki nem ért egyet Veled, akkor az már ostoba, meg bunkó, meg miép-es?
Érdekes hozzáállás.
Asszem tényleg nem vagy Te okos és művelt nő ide közénk ostoba bunkók közé való.. 
javaslom ne olvasd többet, amit írunk, és ne is szólj hozzánk ;-)

Bigi
weerus#402005-09-30 08:38:32
A(z) #40 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
fall-oszi#392005-09-30 07:17:43
dorika gratulálok ! egyértelműen és tömören..... minősítetted magad...
dorika30#382005-09-30 06:09:57
bár...bocs weerus.......te talán mégiscsak angol lehet....mivel hogy a "magyar" melléknevet nagy "m"-mal irod ...ez igen.....
dorika30#372005-09-30 06:07:29
huh, de sok ostoba embernek sikerült itt összejönni...

korall, weerus, stb.

bár....korall inkább bunkó. weerus meg talán miép-es :-)
lesfleursdumal#362005-09-29 04:20:36
Válasz a(z) 33-es üzenetre:

Komolyan mondom, potyognak a könnyeim a röhögéstől, bár a hangnem persze nekem is ismerős. Javaslom mindenkinek, hogy fordítsa le a nickjét franciára, mint én, meglátjátok, a kutya sem fog a nyakatokban lihegni színvonalasabbnál színvonalasabb leveleivel.  Mondjuk, korallon vagy weeruson nem biztos, hog segít:)).
weerus#352005-09-28 17:10:03
A(z) #35 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nincs kép
korall#342005-09-28 11:37:56
Válasz a(z) 32-es üzenetre:
Azért én nem hiszem, hogy a bunkóság magyar találmány.
Kaptam én angol hírdetésemre is ilyeneket..
nincs kép
korall#332005-09-28 11:36:59
Ne még egy gyöngyszem:))

szétkefélném a segged. privi?
dorika30#322005-09-28 08:01:02
tudjátok az igazán szomorú az, hogy nem csak a bdsm negyed ilyen. az meg még szomorúbb, hogy az átlag, ha elolvassa a leveleket, meg sem érti, mi bajotok (bajunk) van. 

a silányságra az ok egyébként elég nyilvánvaló:  úgy hivják hogy Kelet-Európa. illetve magyarország. ja, akinek nem tetszik: tetszettek volna mondjuk svájcban születni.

hát nekem sem tetszett ... igy aztán csak hozott anyagból válogatok. Nehezen...
dom001#312005-09-24 17:14:38
Egy szintén előzmény nélküli örökzöld:

"Most aláz6s 06 xx xxxxxxx és levélbe is!"
panziok#302005-09-24 11:57:31
Tegnapi:"Helo!!ha megalázol megteszek mindent mindik csakneked!!már rég tudom hogy mit tudok érezni ha aláznak!!de már rég nem éresztem!!írj!!pussy"

Erre kell válaszolnom?!Jövőnk záloga...:-)
weerus#292005-09-23 07:13:19
Szia Kedves Ismeretlen!

Kabbe !Majd ha jelentkezel!Üdv!

Na jó tuuuuuudom ez kicsit durva, de ez jutott eszembe :-)))))
Legyen szép a napotok !
Weerus

[1-60] [61-120] [121-148]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba4050BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba102131Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tanitvany64200Dom/passz
Ajánlott szobák
#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba400Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba6770Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4570Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2520Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.